Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Pixlr

Pixlr

Zobacz narzędzie

Pixlr to potężne i przyjazne użytkownikowi narzędzie do edycji zdjęć, które zyskuje coraz większą popularność wśród fotografów, projektantów graficznych i entuzjastów mediów społecznościowych. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i szerokiemu zakresowi funkcji, Pixlr ułatwia użytkownikom tworzenie, modyfikowanie i dystrybuowanie swoich zdjęć online.

Jednym z kluczowych zalet Pixlr jest szeroki zakres narzędzi do edycji. Użytkownicy mogą wybierać spośród różnych filtrów, efektów i nakładek, aby wzmocnić swoje zdjęcia i nadać im unikalny wygląd i charakter. Bez względu na to, czy chcesz dodać vintage’owy dotyk do swoich zdjęć, czy stworzyć dramatyczny efekt czarno-biały, Pixlr ma narzędzia, których potrzebujesz, aby osiągnąć swoją wizję.

Oprócz narzędzi do edycji, Pixlr oferuje również ogromną kolekcję obrazów i szablonów, które użytkownicy mogą wykorzystać do tworzenia wizualnie imponujących grafik. Bez względu na to, czy potrzebujesz obrazu tła dla swojej strony internetowej, czy szablonu dla swoich postów na mediach społecznościowych, Pixlr ma to, czego potrzebujesz.

Inną wspaniałą funkcją Pixlr jest jego aplikacja mobilna, która umożliwia użytkownikom edycję zdjęć w drodze. Bez względu na to, czy podróżujesz, uczestniczysz w wydarzeniu, czy po prostu jesteś poza domem, możesz użyć Pixlr, aby rejestrować i edytować swoje zdjęcia w czasie rzeczywistym, zapewniając, że nigdy nie przegapisz żadnego momentu

Scroll to Top