Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

PowerDMARC

PowerDMARC

Zobacz narzędzie

PowerDMARC to kompleksowe rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa poczty elektronicznej, które ma na celu ochronę domen e-mail przed nieautoryzowanym dostępem i podszywaniem się pod adresy e-mail. Usługa ta opiera się na protokole DMARC, który jest protokołem uwierzytelniania e-maili, który poprawia bezpieczeństwo domen e-mail poprzez połączenie protokołów Sender Policy Framework (SPF) i DomainKeys Identified Mail (DKIM).

Podszywanie się pod adresy e-mail jest powszechną taktyką stosowaną przez cyberprzestępców, aby oszukać odbiorców i sprawić, że wydają się one pochodzić z prawdziwego źródła. Może to prowadzić do różnych problemów związanych z bezpieczeństwem, w tym do ataków phishingowych, infekcji złośliwym oprogramowaniem i naruszeń danych. PowerDMARC pomaga zapobiegać podszywaniu się pod adresy e-mail, weryfikując autentyczność e-maili wysyłanych z domeny i zapewniając, że nie są one wysyłane z nieautoryzowanych źródeł.

Usługa ta oferuje szereg funkcji, które pomagają poprawić bezpieczeństwo domen e-mail, w tym monitorowanie w czasie rzeczywistym, raportowanie i analizowanie ruchu e-mailowego. Pozwala to organizacjom szybko identyfikować i reagować na potencjalne zagrożenia dla bezpieczeństwa, zapewniając, że ich komunikacja e-mailowa pozostaje bezpieczna i chroniona.

Oprócz funkcji związanych z bezpieczeństwem, PowerDMARC jest również łatwy w użyciu i może być łatwo zintegrowany z istniejącymi systemami e-mail. Dzięki temu jest to

Scroll to Top