Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Pragma

Pragma

Zobacz narzędzie

Pragma to nowoczesne rozwiązanie zarządzania wiedzą, które pomaga firmom usprawnić procesy zarządzania wiedzą. Dzięki technologii sztucznej inteligencji Pragma jest w stanie skonsolidować informacje z różnych źródeł w jednej platformie, ułatwiając zespołom dostęp do informacji potrzebnych do szybkiego i skutecznego wsparcia dla swoich klientów.

Jednym z kluczowych korzyści korzystania z Pragma jest łatwość aktualizacji wiedzy i zapewnienie spójności między zespołami. Dzięki intuicyjnemu wtyczce, zespoły mogą łatwo dodawać nowe informacje do platformy i aktualizować istniejące treści w razie potrzeby. To pomaga zapewnić, że wszyscy pracują z najbardziej aktualnymi informacjami, co może być kluczowe w zapewnieniu wysokiej jakości wsparcia dla klientów.

Oprócz możliwości zarządzania wiedzą, Pragma oferuje również zaawansowane funkcje SEO, które mogą pomóc organizacjom zoptymalizować swoją treść dla maksymalnej widoczności w wyszukiwarkach. To może być szczególnie przydatne dla firm, które polegają na swojej stronie internetowej do generowania leadów i sprzedaży.

Ogólnie rzecz biorąc, Pragma to doskonały wybór dla firm, które chcą poprawić swoje procesy zarządzania wiedzą i zapewnić, że ich zespoły zawsze pracują z najbardziej aktualnymi informacjami. Dzięki potężnej technologii AI i intuicyjnemu interfejsowi, Pragma ułatwia zarządzanie wiedzą i informowanie zespołów o najnowszych informacjach.

Scroll to Top