Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Quokka 2.0

Quokka 2.0

Zobacz narzędzie

Quokka 2.0 to rewolucyjne rozwiązanie retargetingowe, które ma na celu pomóc firmom w nawiązaniu kontaktu z klientami, którzy przeoczyli ich e-maile. Ta nowoczesna technologia wykorzystuje siłę sztucznej inteligencji do identyfikowania klientów, którzy nie zaangażowali się w e-maile i dostarczania im spersonalizowanych reklam. Dzięki temu firmy mogą zwiększyć zaangażowanie klientów i zoptymalizować zwrot z inwestycji.

Dzięki Quokka 2.0 firmy mogą skutecznie nawiązać kontakt z klientami i zwiększyć swoje przychody. To potężne rozwiązanie retargetingowe ma na celu pomóc firmom dotrzeć do klientów, którzy wykazali zainteresowanie ich produktami lub usługami, ale jeszcze nie dokonali zakupu. Dostarczając spersonalizowane reklamy tym klientom, firmy mogą zwiększyć swoje szanse na przekształcenie ich w płacących klientów.

Quokka 2.0 jest łatwy w użyciu i może być zintegrowany z szerokim zakresem platform marketingu e-mailowego. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla firm wszystkich rozmiarów i branż. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem małej firmy czy dużą korporacją, Quokka 2.0 może pomóc Ci zwiększyć zaangażowanie klientów i zwiększyć swoje przychody.

Podsumowując, Quokka 2.0 to potężne rozwiązanie retargetingowe, które może pomóc firmom nawiązać kontakt z klientami, którzy przeoczyli ich e-maile. Dzięki wykorzystaniu siły sztucznej inteligencji, firmy mogą dostarczać spersonalizowane reklamy tym klientom

Scroll to Top