Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

ReDraw

ReDraw

Zobacz narzędzie

ReDraw to rewolucyjna aplikacja, która zamienia Twój smartfon w nowoczesną kamerę neuronową. Ta innowacyjna aplikacja wykorzystuje generatywne sieci przeciwnikowe do tworzenia unikalnych i oszałamiających obrazów, kształtów i kolorów na podstawie Twoich zdjęć. Dzięki połączeniu przetwarzania lokalnego i chmury, ReDraw jest najbardziej zaawansowaną aplikacją sztuki AI dostępną dzisiaj.

Aplikacja została zaprojektowana, aby zapewnić użytkownikom nowy sposób doświadczania swoich zdjęć. Korzystając z generatywnych sieci przeciwnikowych, ReDraw tworzy obrazy, które są zupełnie inne niż cokolwiek, co widziałeś wcześniej. Aplikacja wykorzystuje połączenie przetwarzania lokalnego i chmury, aby zapewnić, że obrazy są najwyższej jakości.

ReDraw jest niezwykle łatwy w użyciu. Wystarczy zrobić zdjęcie smartfonem i przesłać je do aplikacji. Aplikacja wykorzysta zaawansowane algorytmy AI, aby stworzyć unikalny i oszałamiający obraz na podstawie Twojego zdjęcia. Następnie możesz zapisać obraz na swoim telefonie lub udostępnić go w mediach społecznościowych.

Jedną z najbardziej imponujących cech ReDraw jest jego zdolność do tworzenia obrazów w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że możesz zobaczyć, jak obraz jest tworzony podczas robienia zdjęcia. Ta funkcja jest idealna dla tych, którzy chcą uchwycić idealne ujęcie i zamienić je w dzieło sztuki.

Ogólnie rzecz biorąc, ReDraw to niesamowita aplikacja, która jest

Scroll to Top