Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Remini

Remini

Zobacz narzędzie

Remini to innowacyjne narzędzie zasilane sztuczną inteligencją, które może podnieść Twoje zdjęcia i filmy na wyższy poziom. Dzięki zaawansowanej technologii, Remini może przekształcić niskiej jakości wizualizacje w oszałamiające treści HD, przywracając starym obrazom niesamowite detale. Narzędzie oferuje szereg funkcji, w tym odszumiacz, usuwanie rozmycia, przywracanie starych zdjęć, powiększacz obrazów, naprawiacz kolorów i ulepszacz twarzy, co czyni go idealnym wyborem dla każdego, kto chce poprawić swoje wizualizacje.

API Remini ułatwia integrację z Twoim workflow, umożliwiając dostęp do transformującej technologii HD za pomocą kilku linii kodu. Bez względu na to, czy działasz w branży mediów społecznościowych, ochrony dziedzictwa, usług drukarskich, e-commerce, edukacji czy magazynów, Remini ma coś do zaoferowania. Narzędzie zostało zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby szerokiej gamy użytkowników, od amatorskich fotografów po profesjonalnych projektantów.

Dostępny jako aplikacja mobilna na platformach iOS i Android, Remini jest idealny do poprawiania zdjęć i filmów w podróży. Z miliardami ulepszonych zdjęć i filmów oraz milionami miesięcznych aktywnych użytkowników i pobrań, Remini to narzędzie, które użytkownicy uwielbiają za łatwość użycia, imponujące wyniki i naturalnie wyglądające ulepszenia.

Zaawansowana technologia Remini opiera się na algorytmach uczenia maszynowego, które mogą analizować i ulepszać

Scroll to Top