Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Shortcuts

Shortcuts

Zobacz narzędzie

Aplikacja Shortcuts od Apple to rewolucyjne narzędzie, które zmieniło sposób interakcji użytkowników z ich aplikacjami. Dzięki Shortcuts, użytkownicy mogą tworzyć niestandardowe, zautomatyzowane przepływy pracy, które można uruchomić jednym kliknięciem lub poleceniem głosowym. Ta potężna aplikacja ma potencjał do usprawniania zadań, pobierania informacji, a nawet zarządzania połączonymi urządzeniami, co czyni ją niezbędnym narzędziem dla każdego, kto chce uproszczyć swoją codzienną rutynę.

Jednym z największych korzyści Shortcuts jest jego zdolność do oszczędzania czasu i zwiększania produktywności. Automatyzując powtarzające się zadania, użytkownicy mogą skupić się na ważniejszych rzeczach, takich jak praca lub zajęcia rekreacyjne. Na przykład użytkownik może stworzyć skrót, który automatycznie wysyła wstępnie napisany e-mail do swojego szefa każdego ranka, oszczędzając mu czas i wysiłek przy pisaniu tego samego komunikatu każdego dnia.

Inną zaletą Shortcuts jest jego zdolność do personalizowania przepływów pracy, aby dostosować je do indywidualnych potrzeb. Użytkownicy mogą tworzyć skróty, które są dostosowane do ich konkretnych preferencji, co ułatwia szybki dostęp do potrzebnych informacji. Na przykład użytkownik może stworzyć skrót, który pobiera prognozę pogody dla jego lokalizacji, dzięki czemu może planować swój dzień odpowiednio.

Shortcuts ma również potencjał do uproszczenia zarządzania połączonymi urządzeniami. Użytkownicy mogą tworzyć skróty, które włączają

Scroll to Top