Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Shownotes

Shownotes

Zobacz narzędzie

Czy masz już dość walki z tworzeniem kompleksowych notatek do swojego podcastu? Nie szukaj dalej niż chatGPT! Dzięki naszej innowacyjnej technologii możesz przekształcić automatyczne napisy z YouTube na szczegółowe notatki, które zaangażują i poinformują Twoją publiczność.

Nasz proces jest prosty i wydajny. Wystarczy, że załadujesz swój film na YouTube, a nasze oprogramowanie automatycznie wygeneruje plik z napisami i pełny transkrypt. Następnie nasz zespół doświadczonych pisarzy stworzy przekonujące podsumowanie i zapadający w pamięć cytat, który uchwyci istotę Twojego podcastu.

Efektem jest strona docelowa, która prezentuje Twój podcast w najlepszym możliwym świetle. Twoja publiczność będzie mogła łatwo uzyskać dostęp do transkryptu, słuchać podcastu i udostępniać stronę innym. Ponadto, nasze notatki są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu przyciągniesz więcej słuchaczy i zwiększysz swoją publiczność.

W chatGPT zobowiązujemy się do pomocy podcasterom w osiągnięciu sukcesu. Dlatego oferujemy przystępne ceny i gwarancję satysfakcji. Jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony z naszej usługi, będziemy pracować z Tobą, aby to naprawić.

Więc dlaczego czekać? Zapisz się na chatGPT już dziś i weź swój podcast na wyższy poziom!

Scroll to Top