Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Shuffll

Shuffll

Zobacz narzędzie

Shuffll to platforma do tworzenia wideo, która zmienia sposób, w jaki firmy i osoby prywatne produkują wysokiej jakości filmy. Dzięki zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji, Shuffll upraszcza proces tworzenia wideo, umożliwiając dostęp do niego każdemu, niezależnie od jego umiejętności technicznych. Platforma oferuje wiele funkcji, które umożliwiają użytkownikom tworzenie spersonalizowanych filmów do różnych zastosowań, w tym do celów marketingowych, szkoleniowych, HR i sprzedażowych.

Proces tworzenia wideo z wykorzystaniem sztucznej inteligencji Shuffll jest podzielony na trzy łatwe kroki: odkryj, wygeneruj i nagrywaj. W fazie odkrywania użytkownicy mogą przeglądać ogromną bibliotekę gotowych szablonów wideo, które mogą dostosować do swoich potrzeb. Faza generowania wykorzystuje technologię sztucznej inteligencji do automatycznego generowania treści wideo na podstawie wprowadzonych przez użytkownika danych, takich jak tekst, obrazy i dźwięk. W końcu, w fazie nagrywania, użytkownicy mogą nagrywać własne treści wideo lub korzystać z funkcji sztucznej inteligencji Shuffll do dodawania profesjonalnej jakości nagrań głosowych do swoich filmów.

Shuffll współpracuje z wiodącymi organizacjami, takimi jak Microsoft i Intel, aby produkować przekonujące treści wideo, które angażują i przyciągają widzów. Technologia sztucznej inteligencji platformy zapewnia, że tworzone filmy są najwyższej jakości, z płynnymi przejściami, profesjonalnymi nagraniami głosowymi i przyciągającymi wz

Scroll to Top