Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Sidekick

Sidekick

Zobacz narzędzie

Sidekick to rewolucyjny bot Slack, który ma na celu pomóc Ci zoptymalizować operacje biznesowe i zwiększyć swoją produktywność. Dzięki zaawansowanym możliwościom sztucznej inteligencji, ten innowacyjny narzędzie działa jak osobisty wirtualny asystent, pozwalając na komunikację z aplikacjami organizacyjnymi w naturalny, rozmowny sposób. Bez względu na to, czy potrzebujesz śledzić ważne tematy, ustawiać przypomnienia, przeszukiwać dokumenty czy podsumowywać rozmowy i wiadomości bezpośrednie, Sidekick ma Cię pokrytego.

Jednym z kluczowych korzyści Sidekicka jest jego zdolność do bezproblemowej integracji z istniejącym już miejscem pracy w Slacku. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do wszystkich jego potężnych funkcji bezpośrednio z kanału Slack, bez konieczności przełączania się między różnymi aplikacjami lub platformami. Dzięki Sidekickowi możesz łatwo zarządzać swoimi zadaniami, być na bieżąco z harmonogramem i skuteczniej współpracować z zespołem.

Inną ważną zaletą Sidekicka jest jego integracja z ChatGPT 4.0, nowoczesnym modelem językowym AI, który może generować wysokiej jakości treści na żądanie. Dzięki ChatGPT 4.0 możesz bez wysiłku tworzyć e-maile, playbooki, szablony, artykuły i posty, oszczędzając czas i wysiłek, jednocześnie zapewniając, że Twoja treść zawsze będzie na najwyższym poziomie.

Ogólnie rzecz biorąc, Sidekick to narzędzie, którego nie może zabraknąć w żadnej firmie, która ch

Scroll to Top