Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Stability AI

Zobacz narzędzie

Stability AI to nowoczesna firma zajmująca się sztuczną inteligencją, która dedykuje się tworzeniu zaawansowanych, otwartych modeli AI dla różnych branż. Ich ekspertyza obejmuje różne dziedziny, w tym obraz, język, dźwięk, wideo, 3D, biologię i wiele więcej. Ich flagowy produkt, Stable Diffusion, to inicjatywa oprogramowania open-source, która umożliwia programistom łatwe tworzenie wyjątkowych aplikacji.

Stable Diffusion to rewolucyjny model AI, który został zaprojektowany, aby dostarczyć programistom potężny zestaw narzędzi do tworzenia innowacyjnych aplikacji. Zbudowany na najnowszych technologiach AI, jest zaprojektowany, aby być wysoce skalowalnym, elastycznym i wydajnym. Dzięki Stable Diffusion programiści mogą łatwo tworzyć aplikacje, które mogą przetwarzać duże ilości danych, analizować złożone wzorce i dokonywać dokładnych prognoz.

Oprócz Stable Diffusion, Stability AI niedawno wprowadziła StableLM, otwarty model językowy, który konkurować ma z ChatGPT. StableLM to model językowy najnowszej generacji, zaprojektowany, aby dostarczyć programistom potężny zestaw narzędzi do tworzenia zaawansowanych modeli językowych. Zbudowany na najnowszych technologiach AI, jest zaprojektowany, aby być wysoce skalowalnym, elastycznym i wydajnym.

Stability AI zobowiązana jest do uczynienia zaawansowanych modeli AI dostępnymi dla każdego. Wierzą, że AI ma potencjał do zmiany świata, i są dedykowani tworzeniu narzędzi, które umożliwiają programistom twor

Scroll to Top