Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

StackWhats

StackWhats

Zobacz narzędzie

W dzisiejszym szybkim cyfrowym świecie firmy muszą być w stanie łączyć się ze swoimi klientami w czasie rzeczywistym. Jedną z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie, WhatsApp, stała się niezbędnym narzędziem dla firm do komunikowania się z ich klientami. Z ponad 2 miliardami aktywnych użytkowników, WhatsApp to potężna platforma, która może pomóc firmom dotrzeć do swoich klientów i budować silniejsze relacje.

Jednym z najlepszych sposobów wykorzystania WhatsApp dla Twojej firmy jest dodanie żywej przycisku czatu WhatsApp na Twoją stronę internetową. Ta funkcja pozwala Ci łączyć się z odwiedzającymi Twoją stronę w czasie rzeczywistym, zapewniając im natychmiastowe wsparcie i pomoc. Oferując ten poziom obsługi klienta, możesz zwiększyć swoje zainteresowanie i konwersje nawet o 200% lub więcej.

Żywy przycisk czatu WhatsApp jest łatwy w instalacji i użytkowaniu. Po dodaniu przycisku do Twojej strony internetowej, odwiedzający mogą po prostu na niego kliknąć, aby rozpocząć rozmowę z Tobą. Możesz następnie odpowiadać na ich zapytania i udzielać im informacji, których potrzebują do dokonania zakupu lub rozwiązania problemu.

Korzystanie z WhatsApp do obsługi klienta ma wiele zalet. Jest to szybki i wygodny sposób komunikowania się z Twoimi klientami, a pozwala Ci na udzielanie spersonalizowanego wsparcia, które może pomóc w budowaniu zaufania i lojalności. Dodatkowo, WhatsApp to bezpieczna platforma, która oferuje szyfrowanie końca do końca, zapewniając, że Twoje rozmowy

Scroll to Top