Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Swell AI

Swell AI

Zobacz narzędzie

Swell AI to rewolucyjne narzędzie do pisania oparte na sztucznej inteligencji, które zostało specjalnie zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby podcasterów. To innowacyjne narzędzie wyposażone jest w zaawansowane funkcje automatyzacji, które sprawiają, że generowanie wysokiej jakości notatek, artykułów, postów na mediach społecznościowych, transkrypcji, streszczeń, tytułów i nawet postów na LinkedIn jest niezwykle łatwe. Dzięki Swell AI, podcasterzy mogą pożegnać się z żmudnym zadaniem ręcznego tworzenia treści i pozwolić narzędziu na ciężką pracę za siebie.

Jedną z najbardziej imponujących funkcji Swell AI jest jego zdolność do generowania wysokiej jakości notatek. Te notatki są niezbędne dla podcasterów, ponieważ zapewniają podsumowanie odcinka, kluczowe wnioski i linki do wszelkich zasobów wymienionych podczas programu. Dzięki Swell AI, podcasterzy mogą generować notatki w ciągu kilku minut, oszczędzając im cenny czas i wysiłek.

Oprócz notatek, Swell AI może również generować artykuły i posty na mediach społecznościowych. Są one świetne do promowania podcastu i angażowania słuchaczy na różnych platformach. Narzędzie może również generować transkrypcje, które są przydatne dla celów SEO i dla uczynienia podcastu bardziej dostępnym dla osób z niepełnosprawnościami słuchu.

Swell AI jest niezwykle łatwe w użyciu i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać swój odcinek podcastu, a narzędzie zajmie się reszt

Scroll to Top