Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Synthesia

Synthesia

Zobacz narzędzie

Synthesia to nowoczesna platforma do tworzenia wideo z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, która zrewolucjonizowała sposób produkcji filmów. Z szybko rosnącą bazą klientów przekraczającą 40 000, Synthesia stała się kosztowo efektywną alternatywą dla tradycyjnych procesów tworzenia wideo. Platforma oferuje imponujący zakres funkcji, w tym ponad 85 awatarów wideo, obsługę ponad 120 języków, ponad 55 szablonów oraz możliwość tworzenia niestandardowych awatarów. Synthesia jest również wyposażona w wbudowany rejestrator ekranu i bibliotekę mediów, co ułatwia użytkownikom włączanie istniejącej treści do ich filmów.

Jedną z wyróżniających się cech Synthesia jest możliwość tworzenia wirtualnych awatarów prawdziwych aktorów, eliminując potrzebę drogiego sprzętu, studiów i aktorów. Ta funkcja jest szczególnie przydatna do tworzenia filmów szkoleniowych, instruktażowych i marketingowych, z ponad 60 w pełni dostosowywalnymi szablonami wideo do wyboru. Synthesia obsługuje również napisy i zawiera syntezatory mowy AI w ponad 120 językach i akcentach.

Aktualizacja filmów jest łatwa dzięki Synthesia i może być wykonana w zaledwie kilka minut, bez wcześniejszych umiejętności edycji wideo. Platforma jest oparta na przeglądarce internetowej, dostępna z dowolnej przeglądarki i ma intuicyjny interfejs, który jest idealny dla początkujących. Synthesia jest oceniana na pierwszym miejscu na G2 i została użyta do stworzenia ponad 4 milionów filmów. Platforma jest przystępna cenowo

Scroll to Top