Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Synthesys Studio

Synthesys Studio

Zobacz narzędzie

Synthesys Studio to rewolucyjne rozwiązanie dla firm każdej wielkości, które chcą podnieść swoje cyfrowe przesłanie na wyższy poziom. Dzięki naszej nowoczesnej technologii możesz pożegnać się z nudnym i kosztownym treścią, a powitać dynamiczną i angażującą treść, która rezonuje z Twoją publicznością.

Nasze narzędzia Text-to-Speech i Text-to-Video zapewniają żywe i dynamiczne głosy i filmy, które łączą się z Twoimi klientami na emocjonalnym poziomie. Dzięki wyraźnym i naturalnym voiceoverom oraz filmom z mówiącymi głowami, możesz nawiązać zaufanie i autorytet z Twoją publicznością i zbudować trwały związek z Twoją marką.

Odeszły czasy robotycznych i nienaturalnych głosów, które odstraszają klientów. Nasz Generator Głosów AI oferuje dostęp do ponad 374 różnych głosów w ponad 140 językach, zaprojektowanych w celu zapewnienia unikalnego i godnego zaufania doświadczenia voiceover poprzez umożliwienie dostosowania narracji, prędkości i ogólnego tonu Twojego voiceover.

Jeśli chcesz stworzyć swoje własne filmy, nasz Generator Filmów AI oferuje ponad 60 sztucznie inteligentnych awatarów i ponad 50 premium szablonów, które pozwalają stworzyć niepowtarzalnego wirtualnego rzecznika, który dostarcza wizualizacje, które wzmocnią Twoje przesłanie. Będziesz zaskoczony, jak łatwo jest tworzyć filmy profesjonalnej jakości, które przyciągają uwagę Twojej publiczności i pozostawiają trwałe wrażenie bez zatrudniania aktorów

Scroll to Top