Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Taskade

Taskade

Zobacz narzędzie

Taskade to potężna i wszechstronna platforma do współpracy zespołowej, która oferuje szeroki zakres funkcji umożliwiających usprawnienie zarządzania projektem, robienia notatek, tworzenia map myśli i prowadzenia wideokonferencji. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i dostosowywalnym widokom projektów, Taskade jest idealnym narzędziem dla zespołów wszystkich rozmiarów i branż.

Jedną z kluczowych funkcji Taskade jest jego różnorodność widoków projektów, w tym listy, tablice, kalendarze, mapy myśli, diagramy organizacyjne i widoki działań. Pozwala to użytkownikom wybrać widok, który najlepiej odpowiada ich unikalnemu przepływowi pracy, ułatwiając organizację i utrzymanie na właściwej ścieżce.

Oprócz funkcji zarządzania projektem, Taskade oferuje również pisanie treści z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, co umożliwia użytkownikom tworzenie wysokiej jakości treści w ułamku czasu. Dzięki natychmiastowym szkicom i innym pomocnym narzędziom, Taskade ułatwia tworzenie i udostępnianie treści z zespołem.

Dzielenie się projektami z gośćmi, klientami i zespołami jest łatwe dzięki Taskade, ponieważ zapewnia on centralne miejsce do rozmów i współpracy. Ułatwia to utrzymanie wszystkich na tym samym poziomie i zapewnienie, że wszyscy pracują w kierunku tych samych celów.

Taskade jest kompatybilny z szerokim zakresem platform, w tym Androidem, iOS, Maciem, Windowsem, Linuxem, Chrome, Firefoxem i Edge. Zapewnia to dostępność dla użytkowników na wielu platformach,

Scroll to Top