Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

teQatlas

teQatlas

Zobacz narzędzie

teQatlas to potężne narzędzie do zbierania funduszy, które zapewnia organizacjom narzędzia, których potrzebują do optymalizacji swoich działań związanych z pozyskiwaniem funduszy. Dzięki teQatlas organizacje mogą łatwo zarządzać swoimi kampaniami, śledzić darowizny i oceniać postępy. Platforma oferuje wiele funkcji, które pomagają organizacjom osiągnąć swoje cele związane z pozyskiwaniem funduszy, w tym zautomatyzowane prośby o darowizny, spersonalizowane wiadomości wdzięczności i szczegółowe analizy.

Jednym z kluczowych korzyści teQatlas jest jego łatwość użytkowania. Platforma została zaprojektowana tak, aby była intuicyjna i przyjazna dla użytkownika, co ułatwia organizacjom rozpoczęcie i zarządzanie kampaniami związanych z pozyskiwaniem funduszy. Bez względu na to, czy jesteś małą organizacją non-profit, czy dużą organizacją, teQatlas może pomóc Ci zoptymalizować swoje działania związane z pozyskiwaniem funduszy i osiągnąć swoje cele.

Inną zaletą teQatlas jest jego elastyczność. Platforma może być dostosowana do unikalnych potrzeb Twojej organizacji, niezależnie od tego, czy chcesz zbierać fundusze na konkretny projekt, czy wspierać swoje bieżące operacje. Dzięki teQatlas możesz tworzyć ukierunkowane kampanie, śledzić swoje postępy w czasie rzeczywistym i dokonywać dostosowań, aby zapewnić maksymalny potencjał związany z pozyskiwaniem funduszy.

Ogólnie rzecz biorąc, teQatlas to niezbędne narz

Scroll to Top