Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Tetra

Tetra

Zobacz narzędzie

Tetra to nowoczesna platforma, która zmienia sposób, w jaki profesjonaliści robią notatki podczas rozmów. Dzięki zaawansowanej technologii AI, Tetra eliminuje potrzebę ręcznego przepisywania i podsumowywania rozmów, pozwalając użytkownikom w pełni skupić się na rozmowie i budowaniu relacji z klientami i kolegami.

Dzięki przetwarzaniu języka naturalnego i algorytmom uczenia maszynowego, Tetra jest w stanie dokładnie przepisywać i podsumowywać rozmowy w czasie rzeczywistym, zapewniając użytkownikom kompleksowy zapis rozmowy. To nie tylko oszczędza czas i energię, ale także zapewnia, że ważne szczegóły nie zostaną pominięte lub zapomniane.

Oprócz możliwości przepisywania i podsumowywania, Tetra oferuje również potężne funkcje wyszukiwania i przeglądania, które pozwalają użytkownikom szybko odnaleźć konkretne informacje z poprzednich rozmów. To może być szczególnie przydatne dla profesjonalistów, którzy muszą odwoływać się do poprzednich rozmów podczas kontaktu z klientami lub kolegami.

Ogólnie rzecz biorąc, Tetra to platforma, która rewolucjonizuje sposób, w jaki profesjonaliści komunikują się i współpracują. Dzięki wykorzystaniu potęgi AI, Tetra jest w stanie zoptymalizować proces robienia notatek podczas rozmów, pozwalając użytkownikom skupić się na tym, co naprawdę się liczy – budowaniu relacji i osiąganiu sukcesów biznesowych.

Scroll to Top