Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

The Grammarly Keyboard for iOS

The Grammarly Keyboard for iOS

Zobacz narzędzie

Klawiatura Grammarly dla systemu iOS to rewolucyjne narzędzie, które zmieniło sposób, w jaki ludzie się komunikują. Dzięki zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji, ta klawiatura ułatwia poprawę umiejętności pisania bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Bez względu na to, czy jesteś studentem, profesjonalistą, czy po prostu chcesz komunikować się skuteczniej, klawiatura Grammarly jest idealnym rozwiązaniem.

Jedną z kluczowych funkcji klawiatury Grammarly jest jej sprawdzanie gramatyki i pisowni. To potężne narzędzie może szybko i dokładnie wykryć wszelkie błędy w twoim pisaniu, od prostych literówek do bardziej złożonych błędów gramatycznych. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz poprawić te błędy i upewnić się, że twoje pisanie jest klarowne, zwięzłe i wolne od błędów.

Oprócz sprawdzania gramatyki i pisowni, klawiatura Grammarly oferuje również cenne rekomendacje, które pomogą ci poprawić precyzję i spójność twojego pisania. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy z budową zdania, wyborem słów, czy tonem, ta klawiatura ma to wszystko.

Mimo swoich zaawansowanych funkcji, klawiatura Grammarly jest niezwykle łatwa w użyciu. Jej przyjazny dla użytkownika interfejs i proste w użyciu funkcje sprawiają, że jest dostępna dla każdego, bez względu na poziom jego umiejętności pisarskich. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym pisarzem, czy dopiero zaczynasz, klawiatura Grammarly jest

Scroll to Top