Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

ThumbnailAi

ThumbnailAi

Zobacz narzędzie

Czy masz trudności z tworzeniem przyciągających uwagę miniaturek na YouTube, które przyciągną widzów do Twoich filmów? Nie szukaj dalej niż nasze narzędzie do oceny miniaturek zasilane sztuczną inteligencją. Wystarczy kilka kliknięć, aby przesłać swoją miniaturkę i otrzymać spersonalizowane zalecenia dotyczące jej poprawy.

Nasz algorytm AI analizuje Twoją miniaturkę na podstawie różnych czynników, takich jak kolor, kontrast, kompozycja i tekst. Następnie dostarcza Ci praktyczne sugestie, jak poprawić swoją miniaturkę, aby była bardziej atrakcyjna wizualnie i angażująca.

Na przykład, nasze narzędzie może zasugerować dostosowanie jasności lub nasycenia Twojego obrazu, aby się wyróżniał, lub zaproponować dodanie pogrubionego, przyciągającego uwagę tytułu do Twojej miniaturki. Możemy również zasugerować przycięcie Twojego obrazu, aby skupić się na najważniejszych elementach lub dodanie obramowania, aby wyróżnić się w zatłoczonym przepływie.

Korzystając z naszego narzędzia do oceny miniaturek, możesz wyeliminować domysły z tworzenia skutecznych miniaturek i zwiększyć swoje szanse na przyciągnięcie większej liczby widzów do swoich filmów. Więc dlaczego czekać? Spróbuj już dziś i zobacz, jak nasza sztuczna inteligencja może pomóc Ci zabrać swój kanał YouTube na wyższy poziom.

Scroll to Top