Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

TypingMind

TypingMind

Zobacz narzędzie

TypingMind to rewolucyjna platforma, która została zaprojektowana w celu ulepszenia doświadczenia z ChatGPT. Jest to nowoczesne narzędzie, które w pełni współpracuje z GPT-4, czyli najnowszą wersją popularnego modelu językowego. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, TypingMind ułatwia użytkownikom dostęp do różnych funkcji, które mogą pomóc im w pełnym wykorzystaniu doświadczenia z ChatGPT.

Jedną z kluczowych funkcji TypingMind jest funkcja wyszukiwania historii czatu. Użytkownicy mogą łatwo przeszukiwać swoją historię czatu, aby znaleźć konkretne rozmowy lub informacje, które mogli przegapić. To może być niezwykle przydatne dla osób, które korzystają z ChatGPT w celach zawodowych lub badawczych.

Inną świetną funkcją TypingMind jest biblioteka promptów. Jest to zbiór wcześniej napisanych promptów, które użytkownicy mogą wykorzystać do rozpoczęcia rozmowy z ChatGPT. Prompty obejmują szeroki zakres tematów, od nauki i technologii po rozrywkę i sport. To może być świetny sposób na rozpoczęcie rozmowy i eksplorowanie nowych tematów z ChatGPT.

TypingMind oferuje również szereg integracji, które mogą pomóc użytkownikom w jeszcze lepszym wykorzystaniu doświadczenia z ChatGPT. Na przykład, użytkownicy mogą zintegrować TypingMind z ich ulubionymi narzędziami do produktywności, takimi jak Trello lub Asana, aby pomóc im w organizacji i realizacji zadań.

Jedną z najlepszych rzeczy w TypingMind jest to, że można go uruchomić bezpośrednio w przeglądarce bez żadnych wymagań

Scroll to Top