Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

What Font Is

What Font Is

Zobacz narzędzie

WhatFontIs to potężna wyszukiwarka, która zrewolucjonizowała sposób, w jaki ludzie identyfikują czcionki. Dzięki zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji użytkownicy mogą teraz łatwo identyfikować czcionki z dowolnego obrazu, niezależnie od tego, czy jest to płatna czy darmowa czcionka. Narzędzie to jest szczególnie przydatne dla projektantów graficznych, deweloperów stron internetowych i każdego, kto potrzebuje szybko zidentyfikować czcionki do swoich projektów.

To, co wyróżnia WhatFontIs spośród innych narzędzi do identyfikacji czcionek, to jego nowoczesna technologia rozpoznawania obrazów. Ta technologia pozwala narzędziu analizować dowolny obraz i identyfikować użyte w nim czcionki z szybkością i precyzją. Oznacza to, że użytkownicy mogą szybko znaleźć idealną czcionkę do swojego projektu, nie tracąc godzin na przeszukiwanie różnych bibliotek czcionek.

Inną wspaniałą cechą WhatFontIs jest jego przyjazny dla użytkownika interfejs. Narzędzie jest łatwe w użyciu, a użytkownicy mogą po prostu przesłać obraz na stronę internetową i pozwolić technologii AI zrobić resztę. Narzędzie dostarczy wtedy listę możliwych dopasowań czcionek, wraz z informacjami o każdej czcionce, takimi jak jej nazwa, projektant i cena.

WhatFontIs to również doskonałe źródło inspiracji dla tych, którzy szukają pomysłów na swoje projekty. Narzędzie ma ogromną bibliotekę czcionek, w tym płatne i darmowe opcje, które użytkownicy mogą przegl

Scroll to Top