Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Where in the World is AI?

Zobacz narzędzie

Sztuczna inteligencja (AI) to szybko rozwijająca się dziedzina, która zmienia sposób, w jaki żyjemy i pracujemy. Od samochodów autonomicznych po wirtualnych asystentów, AI zmienia świat w sposób, który jeszcze niedawno był nie do pomyślenia. Aby pomóc ludziom zrozumieć globalny krajobraz AI, stworzono interaktywną mapę o nazwie Where in the World is AI?. Ta mapa zapewnia kompleksowy przegląd ekosystemu AI w różnych krajach i regionach, oferując wgląd w najnowsze trendy i rozwój w tej dziedzinie.

Mapa obejmuje wszystkie aspekty przemysłu AI, od centrów badawczych po start-upy, firmy i wydarzenia. Zawiera również dane na temat inwestycji w AI, talentów i polityki, a także linki do odpowiednich zasobów i organizacji. Użytkownicy mogą filtrować swoje wyszukiwanie według kraju, regionu i tematu, co ułatwia znalezienie potrzebnych informacji.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, badaczem czy profesjonalistą przemysłowym, Where in the World is AI? jest nieocenionym źródłem informacji dla każdego zainteresowanego globalnym krajobrazem AI. Zapewnia ona bogactwo informacji na temat najnowszych rozwojów w dziedzinie AI, a także wgląd w kluczowych graczy i trendy w przemyśle. Dzięki tej mapie użytkownicy mogą eksplorować ekosystem AI w różnych krajach i regionach oraz zdobyć głębsze zrozumienie wpływu, jaki AI ma na świat.

Scroll to Top