Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Wisdolia

Wisdolia

Zobacz narzędzie

Czy masz dość tradycyjnych metod nauki, które wydają się nie trzymać się? Nie szukaj dalej niż ta nowoczesna wtyczka Chrome, która wykorzystuje moc sztucznej inteligencji do tworzenia spersonalizowanych fiszek dla każdego artykułu lub pliku PDF, z którym się spotkasz. Dzięki tej innowacyjnej narzędziu możesz podnieść swoją naukę na wyższy poziom, umacniając swoje zrozumienie materiału.

Proces jest prosty: zainstaluj wtyczkę Chrome i zacznij przeglądać. Gdy natkniesz się na artykuł lub plik PDF, który chcesz studiować, po prostu kliknij ikonę wtyczki i obserwuj, jak generuje zestaw fiszek z pytaniami i odpowiedziami. Technologia AI zapewnia, że fiszki są dostosowane do twoich konkretnych potrzeb, co ułatwia zapamiętanie informacji.

Ale korzyści nie kończą się tam. Wtyczka pozwala również łatwo zapisać fiszki do Anki, popularnej aplikacji do nauki, która wykorzystuje wbudowany system powtarzania z odstępem czasowym, aby zoptymalizować twoją pamięć i przypomnienie. Oznacza to, że możesz uczyć się mądrzej, a nie ciężej, i zobaczyć realne wyniki w swojej nauce.

Pozwól sobie na pożegnanie z nieefektywnymi metodami nauki i powitaj zostanie prawdziwym super uczniem dzięki tej potężnej wtyczce Chrome. Bez względu na to, czy jesteś studentem, profesjonalistą, czy po prostu kochasz się uczyć, to narzędzie na pewno zrewolucjonizuje sposób, w jaki podchodzisz do nauki. Więc dlaczego czekać

Scroll to Top