Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

ZipZap

ZipZap

Zobacz narzędzie

ZipZap to rewolucyjne rozszerzenie wielu przeglądarek, które ma na celu ułatwienie Twojego życia. Ten darmowy asystent AI jest zasilany przez API ChatGPT, co oznacza, że jest w stanie zapewnić Ci bezproblemową pomoc, kiedy tylko jej potrzebujesz. Bez względu na to, czy przeglądasz sieć, pracujesz nad projektem, czy potrzebujesz pomocy przy zadaniu, ZipZap zawsze jest gotowy, by Ci pomóc.

Jedną z najlepszych rzeczy w ZipZap jest to, że jest niezwykle łatwy w użyciu. Po zainstalowaniu rozszerzenia, zobaczysz małą ikonkę w rogu przeglądarki. Wystarczy kliknąć na tę ikonkę, aby aktywować ZipZap, i będziesz mógł od razu zacząć korzystać z jego wielu funkcji.

Jedną z najbardziej przydatnych funkcji ZipZap jest jego zdolność do pomocy w badaniach. Jeśli pracujesz nad projektem i potrzebujesz szybko znaleźć informacje, ZipZap może Ci pomóc, przeszukując sieć i prezentując Ci odpowiednie wyniki. Może również pomóc Ci w zadaniach takich jak umawianie spotkań, ustawianie przypomnień, a nawet zamawianie jedzenia online.

Inną wspaniałą rzeczą w ZipZap jest to, że jest całkowicie dostosowywalny. Możesz wybrać, które funkcje chcesz używać, a nawet stworzyć swoje własne niestandardowe polecenia. Oznacza to, że możesz dostosować ZipZap do swoich konkretnych potrzeb, co czyni go niezwykle potężnym narzędziem do produktywności.

Podsumowując, jeśli szukasz potężnego i łatwego w uż

Scroll to Top