Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Jak korzystać z ChatGPT opartego o GPT-4 za darmo?

Jak korzystać z ChatGPT opartego o GPT-4 za darmo?

ChatGPT za darmo? Czy to możliwe? ChatGPT oparty na technologii GPT-4 jest jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi językowych dostępnych na rynku. Jednak korzystanie z pełnej wersji tej technologii może być kosztowne. Nie martw się, bo istnieje kilka sposobów, by korzystać z tego zaawansowanego narzędzia za darmo. Oto siedem wypróbowanych metod.

1. ChatGPT 4 za darmo na Bing

Jeśli korzystasz z wyszukiwarki Bing, masz dostęp do ChatGPT za darmo. Wystarczy wejść na stronę Bing i kliknąć na „Chat” w lewym górnym rogu. Jeśli używasz innej przeglądarki, zainstaluj dodatkowo rozszerzenie Bing Chat dla wszystkich przeglądarek.

Bing ChatGPT 4
Bing ChatGPT 4

2. HuggingFace

HuggingFace to platforma, która udostępnia różne modele językowe, w tym ChatGPT-4. Po zalogowaniu się na platformie, przejdź do zakładki „Modele” na górnym pasku menu. Opcja korzystania z ChatGPT-4 jest dostępna za darmo.

HuggingFace
HuggingFace

3. Ora.sh

Ora.sh to platforma internetowa, na której możesz szybko tworzyć aplikacje korzystające z modeli językowych w udostępnialnym interfejsie czatu. Pozwala to na szybkie i darmowe korzystanie z modelu ChatGPT-4.

Ora.sh
Ora.sh

4. Narzędzie Nat Friedman’a

Nat Friedman, były CEO GitHub, stworzył narzędzie, które umożliwia darmowe korzystanie z GPT-4. Po zarejestrowaniu na nat.dev można zacząć korzystać z modelu za darmo.

Nat Friedman
Nat Friedman

5. Poe

Poe to AI app od Quora, który umożliwia korzystanie z różnych modeli (w tym GPT-4) na jednej stronie. Po przejściu na stronę główną Poe, kliknij przycisk GPT-4 i wpisz swoją wiadomość.

Poe AI
Poe AI

6. Merlin

Merlin to narzędzie, które udostępnia funkcje ChatGPT Plus na wszystkich twoich ulubionych stronach za darmo. Możesz używać tego narzędzia do pisania odpowiedzi e-mail, generowania pomysłów na treść i wiele innych.

7. AI Dungeon

Jeśli jesteś zainteresowany grami, AI Dungeon będzie dla ciebie świetną zabawą. Jest to gra oparta na tekście z nieskończonymi możliwościami, generowanymi przez GPT-4.

Podsumowanie

ChatGPT na podstawie GPT-4 jest niewątpliwie jednym z najpotężniejszych narzędzi językowych. Dzięki różnym platformom i narzędziom, istnieje kilka sposobów, aby korzystać z tej technologii za darmo. Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada twoim potrzebom i zacznij korzystać z możliwości GPT-4 już dziś!

Scroll to Top