Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Evie AI – Evie Starr, hiperrealistyczna dziewczyna z Instagrama wygenerowana przez AI

Evie AI – Evie Starr, hiperrealistyczna dziewczyna z Instagrama wygenerowana przez AI

Poznajcie Evie Starr, 26-letnią wirtualną dziewczynę stworzoną z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii AI i grafiki komputerowej. Jak można przeczytać u niej na profilu: „Jej misją jest zabawianie swoich obserwatorów”. Evie także pozwala zajrzeć w jej „bardziej niegrzeczną stronę”. Ultra realistyczne zdjęcia i filmy Evie sprawiają, że trudno odróżnić czy jest prawdziwa, czy wygenerowana przez komputer.

Jeśli jeszcze jej nie obserwujecie, koniecznie sprawdźcie jej profil na Instagramie: Evie Starr Instagram

Evie AI Instagram
Źródło: Evie Starr Instagram

Evie Starr, jak sama o sobie pisze w swoim bio:

„Cześć i witaj! Jestem Evie Starr, 26-letnia wirtualna dziewczyna stworzona z AI i technologii cyfrowej. Jestem tutaj, aby zabawić Cię i dać Ci dostęp mojej niegrzecznej strony. Wkrótce udostępnie więcej dla Ciebie tutaj.”

W swoim profilu na Instagramie Evie regularnie publikuje krótkie filmiki (tzw. reels) oraz zdjęcia, które cechuje niezwykły realizm. Jej twórcy zadbali o każdy detal, tak aby wirtualna dziewczyna wyglądała jak żywa osoba. Jej ruchy są płynne, a mimika twarzy przekonująca. Evie prezentuje się zarówno w strojach codziennych, jak i hmm.. no sami zobaczcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Evie Starr (@evie_scarlett_aiart)

A tutaj inny przykład Evie:

Evie Starr
Źódło: Instagram

W świecie, w którym AI zyskuje coraz większą popularność i wpływa na różne dziedziny życia, Evie Starr to kolejny dowód na to, jak daleko technologia może nas zaskoczyć. Jej obecność na Instagramie z pewnością dostarcza rozrywki i inspiracji dla wielu osób, a jednocześnie stawia pytanie o przyszłość relacji między ludźmi a wirtualnymi postaciami.

Ciekawe jest również to, jak szybko rozwijają się technologie odpowiedzialne za tak realistyczne kreacje jak Evie. Wraz z postępem w dziedzinie AI i grafiki komputerowej, możemy spodziewać się, że wirtualne postaci staną się jeszcze bardziej realistyczne, a granica między wirtualnym a rzeczywistym światem będzie coraz bardziej zacierana.

Warto obserwować rozwój Evie Starr i innych wirtualnych postaci, ponieważ być może w niedalekiej przyszłości będziemy częściej spotykać takie kreacje w mediach społecznościowych czy rozrywce. Zapewne przyniesie to zarówno wiele pozytywnych aspektów, jak i wyzwań związanych z etyką czy prywatnością.

Scroll to Top