Midjourney V5, co nowego?

Midjourney V5, co nowego?

Midjourney to oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji, które zrewolucjonizowało sposób tworzenia grafik. Wykorzystując zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego, oprogramowanie pozwala użytkownikom tworzyć niezwykle realistyczne grafiki zaledwie kilkoma kliknięciami. W tym artykule przyjrzymy się najnowszej wersji tego narzędzia, oraz nowościach, które wprowadza.

Co potrafi Midjourney?

  1. Tworzenie grafik za pomocą sztucznej inteligencji: Midjourney V5 pozwala tworzyć grafiki z łatwością, które można wykorzystać w różnych celach, takich jak media społecznościowe, blogi firmowe czy nawet prezentacje. Użytkownik może wygenerować nieistniejące postacie na grafikach, stworzyć piękne tło lub nawet gotowe projekty do udostępnienia w sieci.
  2. Integracja z narzędziami do generowania filmów wideo: narzędzie pozwala na wykorzystanie zbioru grafik, które można następnie przekształcić w film wideo za pomocą innych narzędzi opartych na sztucznej inteligencji. Dzięki temu użytkownik może stworzyć angażujący materiał wideo w krótkim czasie.
  3. Korzystanie przez Discord: oprogramowanie działa na platformie Discord, co pozwala na łatwą komunikację i współpracę między użytkownikami. W celu korzystania z oprogramowania, użytkownik musi założyć konto na Discordzie i dołączyć do odpowiedniego serwera. Na obecnym etapie projektu, Midjourney nie posiada własnego interfejsu na stronie internetowej, co sprawia, że korzystanie z niego odbywa się głównie poprzez aplikację Discord.
Midjourney
Midjourney

Co nowego w wersji V5?

  1. Poprawione generowanie sylwetek ludzi: Jednym z najważniejszych ulepszeń wprowadzonych w Midjourney V5 jest poprawione generowanie sylwetek ludzi, włącznie z palcami rąk. Wcześniejsze wersje programu miały trudności z generowaniem realistycznych dłoni, co często psuło efekt końcowy grafik. Wprowadzone ulepszenia pozwoliły narzędziu na precyzyjniejsze odwzorowanie dłoni oraz innych szczegółów anatomicznych, co zwiększa realistyczność generowanych postaci.

Podsumowując, Midjourney V5 to potężne narzędzie, które już rewolucjonizuje kreatywny świat, a to dopiero początek.

Scroll to Top