Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Runway z aktualizacjami: Motion Brush, Gen-2 Style Presets i więcej!

Runway z aktualizacjami: Motion Brush, Gen-2 Style Presets i więcej!

Runway, lider w dziedzinie narzędzi video opartych o AI przeznaczonych dla artystów i twórców, właśnie ogłosił wprowadzenie szeregu nowych funkcji i aktualizacji. Te innowacje mają na celu zwiększenie kontroli, wierności i ekspresji w generowaniu video za pomocą Runway, otwierając nowe horyzonty w generatywnym projektowaniu.

1) Rewolucyjny Motion Brush

Pierwszą z tych nowości jest wprowadzenie Motion Brush, narzędzia umożliwiającego dodawanie kontrolowanego ruchu do generowanych filmów z dostarczonych grafik. To krok milowy w kontroli nad modelami generatywnymi, umożliwiający malowanie obszaru lub tematu, wybór kierunku oraz intensywności ruchu. Dzięki Motion Brush, artyści i projektanci zyskują nieporównywalną kontrolę nad swoimi wizjami.

2) Gen-2 Style Presets – styl na wyciągnięcie ręki

Kolejną nowością są Gen-2 Style Presets, które pozwalają na generowanie filmów w określonych stylizacjach bez konieczności tworzenia skomplikowanych promptów. Od animacji w stylu Disney Pixar po filmy w stylu retro, Style Presets otwierają drzwi do jeszcze większej różnorodności wizualnej.

3) Udoskonalenia w Director Mode

Director Mode, znany z zaawansowanejkontroli kamery, został teraz ulepszony o jeszcze bardziej precyzyjne narzędzia. Możliwość dostosowywania ruchów kamery za pomocą ułamkowych liczb zwiększa precyzję i intencjonalność tworzenia.

4) Nowe aktualizacje modelu obrazowego

Runway wprowadza również ulepszenia w modelu generowania obrazów. Z nową aktualizacją użytkownicy mogą korzystać z większej dokładności, spójności i rozdzielczości w narzędziach Text to Image, Image to Image oraz Image Variation. To kolejny krok w kierunku zwiększenia kontroli nad generowanymi obrazami.

Podsumowanie

Ogłoszone nowości w Runway nie tylko zwiększają możliwości twórcze użytkowników w zakresie generowania video, ale również otwierają nowe perspektywy w kontekście kontroli nad generowanymi treściami. Runway kontynuuje swoją misję bycia jednym z najbardziej innowacyjnych i rewolucyjnych narzędzi do generowania video za pomocą AI.

Więcej informacji na temat tych aktualizacji można znaleźć na we wpisie na blogu Runway Research.

Runway
Runway

 

Scroll to Top