Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

ChatGPT otrzymuje obsługę wtyczek – nowa era komunikacji z AI

ChatGPT otrzymuje obsługę wtyczek – nowa era komunikacji z AI

OpenAI niedawno wprowadziło obsługę wtyczek dla ChatGPT, co oznacza, że chatbot ze sztuczną inteligencją (AI) będzie mógł teraz uzyskiwać dostęp do sieci, interpretować kody i dostarczać dane z niestandardowych baz wiedzy. Wprowadzenie wtyczek z pewnością zwiększy możliwości chatbota oraz poziom personalizacji i funkcjonalności, jakie może oferować użytkownikom.

OpenAI niedawno wprowadziło obsługę wtyczek dla ChatGPT, co oznacza, że chatbot ze sztuczną inteligencją (AI) będzie mógł teraz uzyskiwać dostęp do sieci, interpretować kody i dostarczać dane z niestandardowych baz wiedzy. Wprowadzenie wtyczek z pewnością zwiększy możliwości ChatGPT oraz poziom personalizacji i funkcjonalności, jakie może oferować użytkownikom.

Steve Nouri, członek OpenAI, ogłosił aktualizację na swoich mediach społecznościowych, pisząc:

OpenAI wprowadza obsługę wtyczek dla # ChatGPT. Może teraz uzyskiwać dostęp do sieci, interpretować kod i uzyskiwać dane z niestandardowych baz wiedzy.

Chat GPT
Chat GPT Plugins

Obsługa wtyczek obejmuje początkowo przeglądarkę internetową, interpreter kodu oraz wtyczkę pobierania typu open source dla niestandardowych baz wiedzy. W swoim poście Nouri wyjaśnia, w jaki sposób wtyczki zwiększają możliwości ChatGPT, a także udostępnia wideo, na którym pokazuje, jak działają poszczególne wtyczki.

W praktyce, jeśli chcesz otrzymywać rekomendacje restauracji od chatbota lub zamówić artykuły spożywcze online, musisz najpierw zainstalować odpowiednią wtyczkę. Możesz udać się do sklepu z wtyczkami, aby to zrobić.

Następnie, gdy wtyczka zostanie zainstalowana, ChatGPT może udzielić rekomendacji opartych na preferencjach, takich jak lokalizacja i dostępność. W wideo Nouri pokazuje, jak chatbot podaje rekomendacje restauracji za pomocą OpenTable. Następnie ChatGPT sugeruje przepis na niedzielę, oblicza całkowitą liczbę kalorii przy użyciu Wolfram Alpha i pozwala zamówić składniki za pomocą internetowego dostawcy produktów spożywczych – Instacart.

Wprowadzenie obsługi wtyczek dla ChatGPT z pewnością zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystamy z AI w codziennym życiu. Dzięki rozbudowanym możliwościom chatbot stanie się jeszcze bardziej przydatny i elastyczny, dostosowując się do indywidualnych potrzeb użytkowników. Wraz z dalszym rozwojem wtyczek i integracjami z różnymi usługami i platformami, ChatGPT stanie się jeszcze bardziej wszechstronnym narzędziem, które może pomóc w wielu dziedzinach

Scroll to Top