Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

DALL-E 3 w Bing Image Creator: stwórz obrazy za pomocą AI za darmo!

DALL-E 3 w Bing Image Creator: stwórz obrazy za pomocą AI za darmo!

Co to jest DALL-E 3? To najnowsza wersja narzędzia do generowania obrazów opartego na sztucznej inteligencji, stworzonego przez OpenAI. Bing Image Creator z kolei to narzędzie oferowane przez Microsoft, które jest od teraz zasilane przez DALL-E 3, co sprawia, że jest znacznie bardziej zaawansowane i realistyczne. Do tej pory, aby korzystać z narzędzia, trzeba było być użytkownikiem ChatGPT Plus lub Enterprise (i to nie każdy miał dostęp), ale teraz Bing Image Creator umożliwia korzystanie z tej technologii za darmo!

Jak korzystać z DALL-E 3 w Bing Image Creator?

To proste 🙂 Wystarczy założyć darmowe konto Microsoft, aby zacząć korzystać z Bing Image Creator. Możesz to zrobić bezpośrednio w Bing Chat, klikając na ikonę czatu, lub odwiedzając stronę bing.com/create. Wprowadź swój pomysł na obrazek, a narzędzie zajmie się resztą.

DALL-E 3 w Bing Image Creator
Prompt generowania obrazów w Bing Chat

Otrzymasz również pewną liczbę „boostów” (punktów), które przyspieszą proces generowania obrazów. Jeśli skończą Ci się „boosty”, obrazy będą generowane wolniej, ale nadal będą tworzone. Popatrzcie jakie cudo nam się udało stworzyć.

DALL-E 3 wygenerował obraz dotyczący pojęcia "sztuczna inteligencja".
Wygenerowany obraz w Bing Image Creator

Ograniczenia i wykorzystanie

Oczywiście, jak każda technologia, Bing Image Creator ma swoje ograniczenia. Czasami generowane obrazy mogą zawierać pewne deformacje lub być conajmniej.. dziwne. Ponadto Microsoft wprowadził zasady dotyczące treści, aby zapobiec wykorzystywaniu narzędzia w nieodpowiedni sposób. Jeśli np. będziesz chciał wykorzystać twarz znanego polityka do wygenerowania obrazu, Bing Ci na to nie pozwoli (szkoda prawda?).

Potencjalne zastosowania i obawy

DALL-E 3 otwiera szerokie możliwości w dziedzinie generowania obrazów AI, ale wiąże się to również z pewnymi obawami, takimi jak możliwość tworzenia realistycznych deepfake’ów czy naruszenie praw autorskich. Niemniej jednak, potencjał tej technologii jest ogromny i może być wykorzystywany w różnorodnych dziedzinach.

Korzystając z Bing Image Creator zasilanego przez DALL-E 3, mamy możliwość tworzenia niezwykłych, realistycznych obrazów za darmo. Czy to do celów artystycznych, edukacyjnych czy komercyjnych, możliwości są niemal nieograniczone. Nasz finalny obraz poniżej.

Sztuczna Inteligencja - Bing Image Creator
Sztuczna Inteligencja – Bing Image Creator

 

Scroll to Top