Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Janitor AI – Zapomnij o ChatGPT

Janitor AI – Zapomnij o ChatGPT

Czy kiedykolwiek słyszałeś o Janitor AI? Jeśli nie, to już najwyższa pora, aby zapoznać się z tym innowacyjnym narzędziem. W erze, w której sztuczna inteligencja (AI) odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu, ten nowy chatbot jawi się jako czołowy przykład postępu technologicznego.

Janitor AI to zaawansowany asystent oparty na sztucznej inteligencji, który poprzez automatyzację działań i usprawnienie interakcji cyfrowych, zwiększa efektywność naszej pracy i uatrakcyjnia rozrywkę. Ten chatbot odróżnia się od innych aplikacji AI jako innowacyjne narzędzie służące do poprawy produktywności i interakcji. Właśnie ustanawia nowy trend w tej epoce gwałtownych innowacji technologicznych.

Czym dokładnie jest Janitor AI?

Janitor AI
Janitor AI

Janitor AI, to wysublimowany chatbot, który wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji do umożliwienia płynnej komunikacji i automatycznego wsparcia w różnych sektorach. Jest to jedna z czołowych platform w erze interaktywnych rozmów.

Znajduje zastosowanie nie tylko w biznesie, gdzie ułatwia kontakt z klientami, ale również dla osób poszukujących szybkich odpowiedzi. Co więcej, oferuje świetnie API do oceny i de-noisingu (usuwanie szumów) nieczystych zbiorów danych w uczeniu maszynowym, co czyni go istotnym zasobem dla naukowców danych i programistów.

Janitor AI to nie tylko rewolucja w świecie konwencjonalnych chatbotów, ale także unikalność oferowanych treści. Rozważa potrzeby użytkowników w różnym wieku i dostarcza interakcje z postaciami odpowiednimi dla każdego.

Jak korzystać?

Zrozumienie, jak korzystać z AI, jest kluczowe w okresie ogromnych postępów wprowadzanych przez sztuczną inteligencję. Chatbot dostosowuje treści do twoich potrzeb.  Aby skorzystać, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę, utworzyć konto i wybrać najlepszego chatbota do swoich potrzeb.

Oto krótka instrukcja obsługi:

  1. Odwiedź stronę i utwórz konto.
  2. Następnie możesz wybierać spośród różnych chatbotów w zależności od swoich wymagań lub stworzyć własnego, spersonalizowanego chatbota.
  3. Na górze strony będą dwie opcje dla treści, które chcesz: SFW (Safe For Work – Bezpieczne podczas pracy) i NSFW (Not Safe For Work – Skrót oznaczający, że coś nie powinno być oglądane w pracy/szkole/miejscu publicznym. Są to najczęściej filmy wideo lub zdjęcia o charakterze erotycznym, wulgarne lub mogące urazić czyjeś uczucia.). Możesz wybrać zgodnie z własnymi wymaganiami.
  4. Postacie oznaczone jako NSFW wskazują na obecność treści dla dorosłych. Dokonaj wyboru zgodnie z własnymi potrzebami.
  5. Następnie możesz kliknąć przycisk „Chat with Character” (Czatuj z postacią).
  6. I gotowe! Teraz możesz spędzić godziny na rozmowach z tymi botami.

Czy Janitor Ai jest darmowy?

Niestety, chatbot wymaga opłaty przed rozpoczęciem rozmowy z botami. Na szczęście nie są to jakieś wygórowane kwoty. Każda opcja postaci jest dostępna za 5 dolarów, po czym musisz płacić zgodnie z zatwierdzonym cennikiem OpenAI. Jest to obliczane na podstawie wartości tokensPerWord, która wynosi 1000 tokenów / 750 słów.

Janitor AI to ciekawy przykład, jak sztuczna inteligencja zmienia nasze życie i pracę.

Scroll to Top