Najlepsze generatory obrazu AI w 2023

Najlepsze generatory obrazu AI w 2023

Najlepsze generatory obrazu AI w 2023. Sztuczna inteligencja (AI) jest coraz bardziej obecna w naszym życiu i w różnych dziedzinach. Jedną z nich jest grafika komputerowa, gdzie AI potrafi tworzyć niesamowite obrazy na podstawie tekstu lub innych danych. W tym artykule przedstawię Wam cztery najlepsze generatory obrazu AI 2023, które warto wypróbować.

Najlepsze generatory obrazu AI – Lensa AI

Lensa AI to narzędzie, które pozwala na tworzenie realistycznych portretów ludzi i zwierząt z dowolnymi cechami i atrybutami. Możesz zmieniać wiek, płeć, kolor skóry, włosów i oczu, a także dodawać akcesoria, makijaż i tatuaże. Lensa AI używa zaawansowanych technik uczenia maszynowego i sieci neuronowych, aby zapewnić wysoką jakość i różnorodność generowanych obrazów.

Lensa AI / Najlepsze generatory obrazu AI

Najlepsze generatory obrazu AI – Midjourney

Midjourney to niezależne laboratorium badawcze, które eksploruje nowe media myślenia i poszerza wyobraźnię ludzkiego gatunku. Ich flagowym produktem jest Midjourney Bot, który potrafi tworzyć niesamowite obrazy z opisów tekstowych, łącząc niepowiązane ze sobą koncepty w logiczne i kreatywne sposoby. Midjourney Bot korzysta z procesu nazywanego “dyfuzją”, który zaczyna się od wzoru losowych kropek i stopniowo zmienia go w kierunku obrazu, gdy rozpoznaje określone aspekty tego obrazu2.

Midjourney

Najlepsze generatory obrazu AI – Dalle

Dalle to system AI stworzony przez OpenAI, który potrafi tworzyć realistyczne obrazy i sztukę z opisu w języku naturalnym. Dalle może łączyć koncepty, atrybuty i style, a także dokonywać transformacji istniejących obrazów. Dalle używa techniki nazywanej “outpainting”, która polega na rozszerzaniu obrazów poza oryginalną płótno, tworząc ekspansywne nowe kompozycje.

Dalle

Bing Image Creator

Bing Image Creator to narzędzie od Microsoftu, które umożliwia tworzenie obrazów z tekstem za pomocą AI. Bing Image Creator jest zintegrowany z nowym Bingiem i dostępny w trybie kreatywnym. Wystarczy wpisać opis obrazu, podać dodatkowy kontekst, jak lokalizacja lub aktywność, i wybrać styl artystyczny. Bing Image Creator wygeneruje obraz z Twojej własnej wyobraźni.

Bing Image Creator

Podsumowanie

Generatory obrazu AI 2023 to potężne narzędzia, które pozwalają na tworzenie niesamowitych grafik komputerowych z tekstu lub innych danych. Każde z nich ma swoje zalety i ograniczenia, ale wszystkie są warte wypróbowania. Jeśli chcesz wyrazić się kreatywnie lub po prostu pobawić się sztuczną inteligencją, spróbuj Lensa AI, Midjourney Bot, Dalle lub Bing Image Creator.

Scroll to Top