Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Nie płać za Midjourney plus, 7 darmowych alternatyw

Nie płać za Midjourney plus, 7 darmowych alternatyw

Szukasz wysokiej jakości generowania obrazów AI bez wydawania fortuny na Midjourney? Dobre wieści! Istnieje wiele darmowych alternatyw, które oferują różnorodne funkcje i narzędzia. Oto siedem z nich, które powinieneś rozważyć:

Leonardo AI

Leonardo AI / Alternatywa dla Midjourney Plus
Leonardo AI / Alternatywa dla Midjourney Plus

Leonardo AI jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają generatora obrazów wysokiej jakości. To narzędzie generuje doskonałe portrety postaci, co czyni go idealnym dla twórców gier. Możliwość szkolenia własnego modelu wizualnego to kolejna zaleta Leonardo AI. Choć narzędzie nie jest równie rozbudowane jak Midjourney, to jest darmowe i oferuje solidne funkcje.

Playground AI

Playground AI / Alternatywa dla Midjourney Plus
Playground AI / Alternatywa dla Midjourney Plus

Dla nowych użytkowników, Playground AI może być fantastycznym wyborem. Pozwala na tworzenie do 1000 obrazów dziennie za darmo, a sam proces generowania jest bardzo szybki. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują dużej ilości obrazów w krótkim czasie.

Blue Willow

Blue Willow / Alternatywa dla Midjourney Plus
Blue Willow / Alternatywa dla Midjourney Plus

Blue Willow oferuje szeroki zakres funkcji, pozwalając na tworzenie logo, postaci z komiksów, cyfrowych prac artystycznych, krajobrazów, koncepcji graficznych i więcej. Zaskakuje dobra jakość generowania ludzkich twarzy. Blue Willow jest darmowy do użytku i nie ma żadnych ograniczeń.

Stable Diffusion

Stable Diffusion / Alternatywa dla Midjourney Plus
Stable Diffusion / Alternatywa dla Midjourney Plus

Dla tych, którzy cenią kompleksowość, Stable Diffusion może być idealnym rozwiązaniem. Jest to darmowy i otwarto źródłowy generator obrazów AI, który został wyszkolony na dużym zestawie danych. Jego potężne możliwości mogą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Bing Image Creator

Bing Image Creator
Bing Image Creator

Bing Image Creator jest najlepszym darmowym generatorem obrazów AI dostępnym na rynku. Zintegrowany z Bing Chat, jest zasilany przez DALL·E, co gwarantuje wysoką jakość obrazów. Jeśli szukasz darmowej, ale solidnej alternatywy dla Midjourney, to Bing Image Creator jest świetnym wyborem.

Adobe Firefly

Adobe Firefly
Adobe Firefly

Chociaż Adobe Firefly jest nowym graczem na rynku, ma obiecujące funkcje. Model „text-to-picture” Adobe, który jest dostępny w Firefly, jest godny uwagi. Adobe Firefly jest na razie darmowy, co czyni go atrakcyjnym wyborem.

Lexica

Lexica
Lexica

Lexica pozwala na generowanie 100 obrazów miesięcznie za darmo. Choć dostępne są tylko 2 opcje, to jest bardzo łatwy w użyciu. Jeśli nie potrzebujesz generować dużej ilości obrazów, Lexica może być dla ciebie dobrym wyborem.

Podsumowując, istnieje wiele darmowych alternatyw dla Midjourney, które oferują różnorodne funkcje i narzędzia. Wybór odpowiedniego narzędzia zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Pamiętaj, że nie musisz płacić za wysokiej jakości generowanie obrazów AI!

Scroll to Top